picture
 
 
CNW:Counter
SANACE ŽELEZOBETONOVÝCH A BETONOVÝCH KONSTRUKCÍ
  S nástupem nových progresivních stavebních technologií se firma začala věnovat i rekonstrukcí a ochranou železobetonových a betonových konstrukcí s využitím stavební chemie. V této oblasti nabízí kompletní dodávku a servis.
 
Zvětši
    PROVÁDÍME
diagnostiku a statické posouzení betonových konstrukcí před zahájením sanací
zpracování projektové a realizační dokumentace
sanace betonových a železobetonových konstrukcí mostů, průmyslových hal, jeřábových hal, jímek, nádrží tunelů, přehrad, atd.
zesílení železobetonových konstrukcí
injektáže trhlin
ochranu betonových konstrukcí speciálními nátěrovými hmotami, čištění betonových konstrukcí ( tryskání )
Firma používá zejména sanační materiály od renomovaných firem jako jsou např. Degussa stavební hmoty, MC-Bauchemie, SIKA CZ, MAPEI atd..
  PROČ PROVÁDĚT SANAČNÍ PRÁCE
Při opravě sanace povrchu betonu je třeba nahradit poškozený , chybějící beton, zastavit probíhající korozní procesy v konstrukčních prvcích, obnovit požadovanou konstrukční funkci, původní tvary .
Chránit povrch a pokud možno i podkladní beton před agresivním prostředím a obnovit předtím ztracenou schopnost splnit uživatelské požadavky a prodloužení životnosti objektu.
 
Zvětši
 
Zvětši

  Od zahájení činnosti provedla naše firma několik desítek kompletních rekonstrukcí na dopravních
a průmyslových stavbách . Od prvních zakázek byla výrobní politika firmy zaměřena na provedení všech staveb ve vzorové kvalitě a maximální spokojenosti odběratelů.