picture
 
 
CNW:Counter

PODLAHOVÉ SYSTÉMY
 
Na základě stále častějších požadavků investorů o provedení hydroizolace včetně pochozích vrstev jsme rozšířily naši nabídku o provádění podlahových systémů. Zákazníkům nabízíme podlahy pro interiéry a exteriéry, pochozí, přímopojížděné a samonivelační systémy.
 
Podlahy - epoxidové / polyuretanové
 

Používají se k vytvoření litých, bezespárových podlah, vykazující vysoce kvalitní povrchy a velmi dobré fyzikálně-mechanické parametry (pevnost v tlaku, oděruvzdornost, smrštivost). Dle způsobu použití lze zvolit různou úpravu povrchů - hladký a protiskluzný.

Materiál je vodotěsný, hygienicky nezávadný, stálý vůči zvýšeným mechanickým a chemickým vlivům jako jsou voda, soli, louhy, roztoky kyselin, četná rozpouštědla a pohonné hmoty, mastnoty, oleje a čistící prostředky. Používá se především ve výrobních, skladovacích a prodejních halách, na překladových rampách, parkovištích, v průmyslových zařízeních, v garážích a prostorách se zvýšeným pohybem chodců, vysokozdvižných vozíků a vozidel.

   
 
podlaha1
podlaha2
   
 
Pro nadzemní a podzemní parkoviště nabízíme systém „ CONIDECK E-F „

Vysoká odolnost proti smyku, oděru a vysoké únosnosti to jsou základní požadavky na přímo pojížděné povrchy. Tento systém je konstruován tak aby úspěšně odolával všem těmto namáháním a opotřebením.

   
 

PŘEDNOSTI SYSTÉMU:

- překlenuje dynamické trhliny
- vytvoří bezespárý povrch
- odolnost proti ropným látkám
- vysoká rychlost provedení
- snadná údržba možnost barevného rozlišení

podlaha3
   
 

Pro interiérové podlahy nabízíme systém „ CONIFLOOR „

Abnormálně široké spektrum produktů a služeb, nabízené průmyslem, obchodem, veřejnou a soukromou správou, s sebou nese široké spektrum požadavků kladených na podlahy. Náš podlahový systém se lehce přizpůsobí – od přípravy podkladu, penetrace,vyrovnávek až po finální povrchy a řešení detailů vašim specifickým požadavkům.